Ted Creative

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

Mükemmel Bir Sanal Mağaza Kurmanın En Kolay Yolu

Çekici bir vitrin, güçlü yönetim sistemi & mobil desteği ile e-ticaret sitesi kurmanın tam zamanı!

E-Ticaret Paketleri


Yıllık yenileme ücreti olmayan ,ömür boyu lisansı olan bir eticaret paketi ile İşini e-ticarete taşımak isteyenlere Yeni girişimcilere profesyonel çözümler üreten firmamız , her şey internetten alışveriş yapmak kadar kolay ! Evet, sizin sadece istekleriniz not ettiğimiz süreçte e-ticaret sitenizi tasarlamak ve programlamak uzman ekibimiz sorumluluğunda oluyor. Kısa bir sürede e-ticaret yazılımının hazırlanması ve teslim edilmesi sağlanıyor. Ted Creative in sunmuş olduğu e-ticaret paketleri , bir e-ticaret sitesinde olması gereken güvenlik, ödeme alt yapısı, sipariş ve kampanya yönetim gibi özellikleri kapsarken, aynı zamanda en iyi SEO alt yapısına sahip olarak arama motorlarında müşterilerinize kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

E-ticaret paketlerinin SEO uyumlu olması sağlanarak, e-ticaret yapacak kişilerin daha fazla kazançlar elde edebilmeleri için yapacakları dijital pazarlama çalışmalarından daha kısa sürede cevap almaları sağlanmaktadır. E-ticaret sitelerinden alışveriş yapılmasında önemli bir kriter olarak duran güvenlik alt yapısı, Ted Creative tarafından sunulan e-ticaret paketlerinin hepsinde profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır.

PHP E-Ticaret Yazılımı

Yazılımı, kendi sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan Ted Creative sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık lisans kira ödemesi bulunmamaktadır.

Hazır E-Ticaret Şablonları

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

Kolay Tasarım

Ted Creative'nın diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

Hemen Test Edin

Ted Creative Eticaret v4.0'ın biribinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde sol üst taraftaki şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği

E-ticaret paketlerimiz de kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

WhatsAPP Msg Desteği

Ted Creative ile opsiyonel olarak müşteri ve yönetici bilgilendirme mesajlarını, e-posta'ya ek olarak, herhangi bir kontör maliyeti olmadan whatsapp ile yapabilirsiniz. Modül ücreti tek bir defa ödenir.

XML Entegrasyon

E-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

Google Desteği

E-ticaret paketlerinde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği standart, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.

GittiGidiyor API Desteği

Tüm eticaret paketlerinde GittiGidiyor API entegrasyonu yüklü olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

N11 API Desteği

E-ticaret paketlerinde N11 XML entegrasyonu yüklü olarak gelir. N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin XML dosyasını direkt N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Kullanımı

E-ticaret paketlerimiz de opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

Bizimle Çalışmanız için 3 Neden !

 • KULLANICI DOSTU KOLAY KULLANIM ÖZELLİKLERİ

  E-ticaret Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın!
 • GÜÇLÜ SEO DESTEĞİ

  E-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.
 • KARŞILAŞTIRMA SİTELERİNE XML İLE ÜRÜN GÖNDERİN SATIŞLARI ARTTIRIN

  E-ticaret sitenize ürün karşılaştırma motorları sayesinde daha fazla trafik sağlayın. Ürünlerinizi toplu olarak karşılaştırma sitelerine gönderin.
 • ÖMÜR BOYU SÜRESİZ LİSANS KULLANIMI İLE YAZILIMI YILLARCA KULLANIN

  Yazılımı bir kez satın alın, her yıl yenileme kira ücreti ödemeden yıllarca eticaret sitenizi kullanın, daha başlarken karlı çıkın.
Bizimle İletişim Kurun
Yukarı Çık