Ted Creative

1 Web Tasarım
2 İnternet Reklamları
3 Arama Motoru Optimizasyonu

Daha fazlasına mı ihtiyacınız? Hemen bizi arayın ya da e-posta gönderin.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 15:00
Pazar Kapalı

Yıllardır süre gelen bilişim dünyasındaki talep ve istekler gün geçtikçe artmaktadır

Yaptığımız iş dolayısıyla firmaların internet dünyasında Web Site Tasarım ve Kodlama, Domain ve Web Hosting Hizmetleri, SEO Çalışmaları, Ürün Fotoğraflarının çekilmesi ve Özel Tasarım hususlarında neye ihtiyaçlarının olduğunun tespitini yaptıktan sonra firmalarımız için çözümler üretiyoruz.Ürettiğimiz çözümlerle birlikte firmalar hakkında da tecrübeler edinmemiz kaçınılmaz olmaktadır.Bu tecrübeler de bize işimizi daha bir hassasiyet içerisinde çözüm odaklarını genişletme olanağı sağlamaktadır.

Tecrübelerimiz arasına giren düşüncelerle ortaya daha güzel çalışmalar çıkmaktadır.Ama güzel çalışmaların ortaya çıkması için müşteri kitlenizin biraz da olsa ne istediğini bilmesi gerekmektedir.Ne yapacağını ve ne yaptıracağını bilmez ise etkilerini yapmış olduğumuz çalışmalara yansıtmak zorunda kalıyoruz. Ortaya çıkan durum iki tarafı da memnun etmemektedir.O halde işi ustası ile buluşturup ortaya çıkacak ürün/hizmeti sabırla beklemelidir.Hayal dünyası ile çalışan grafik alanı üstün körü bilgilerle doldurulası bir alan değildir.

İnternet kullanımının hızla yaygınlaştığı günümüzde bilgi ve tecrübesi olmadan ürün/hizmet üretimi yapan firmalarla çalışıldığında çok büyük sorunlar çıkmaktadır.Bu çalışmalar da bizim alanımızı daraltıp müşterilerimizin firmalarımızı yanlış terazilerde tartmasına neden olmaktadır.

Bizlerde bazı tecrübeler edinerek işimizi yapmaya ve ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmaya devam edeceğiz.Doğru stratejileri uygulayarak sizlere daha iyi hizmet sunmak için bu alandayız.Yılların deneyimini iş özgüvenimizle birleştirip doğru kitlelere ulaşarak sizleri tanıtma çabasındayız.

WEB DESIGN SERVICES

Kurumsal Web Tasarım

Biz, web sitenizi sizin bir dükkanınız, iş yeriniz yada fabrikanız gibi düşünüyoruz.

GRAPHIC DESIGN

Grafik Tasarım

Şahsınızı yada markanızı anlatacak, belirgin farklar oluşturacak en büyük aracın kesinlikle iyi tasarlanmış grafikler olduğuna inanıyoruz.

SEO SERVICES

İnternet Reklamları

İnternet Reklamları ile üst sıralarda yerinizi almanızı sağlayacağız. Böylelikle hedef kitleniz (potansiyel müşteri) size kolaylıkla ulaşabilecek.

MARKETING

Marka Bilinirliği

Pazarlamanın en yaygın kullanılan kavramlarından biridir marka bilinirliği. Markanız nekadar pozitif bilince sahipse, okadar verimli olursunuz.

Mutlu Müşteriler Arasına Sizde Katılın

Hemen Bize Ulaşın

Yukarı Çık